Про Компанію

Компанія «AGRO-STAR 2013»  офіційним ексклюзивним постачальником високотехнологічних концентрованих рідких мінеральних добрив, з мікро- та макроелементами, з Йорданії на території України.

Наша продукція пройшла випробування на базах провідних агроінститутів України. За їх результатами встановлено, що підживлення комплексними рідкими мінеральними добривами, які виробляє наше підприємство (Fortal Liquid NPK) позитивно впливає на стійкість рослини проти екстремальних погодних явищ (повітряна посуха), сприяє покращенню структури та якості врожаю (кількість бобів на рослині, кількість насінин у бобі, масу 1000 насінин, індивідуальну продуктивність рослини, тощо).

Представлена продукція має в своєму складі високу концентрацію основних хімічних елементів (NPK) і не має аналогів на сучасному ринку. Всі добрива мають відповідний рівень якості, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Цілеспрямованість роботи наших фахівців і отриманий досвід у співпраці з багатьма сільськогосподарськими підприємствами України показали високі результати (кількісних і якісних показників) врожайності на різних сільськогосподарських культурах. Колектив компанії прагне надати нашим клієнтам повний спектр послуг в сфері використання концентрованих рідких мінеральних добрив а також поділиться власним досвідом для збільшення кількісних і якісних показників врожаю.

Ми гарантуємо високу якість нашої продукції!

Вийти з меню